Sündmuste tehniline produktsioon uuel tasemel!
Teeviit otseülekanne
Teeviit.ee otseülekanne meie stuudiost
Teeviit sai märtsis 5 aastaseks ja selle tähistamiseks korraldati “Teeviit 5 LIVE”, mis viidi läbi Marathon Studiose ruumides. Meil on olemas kaks kõrvuti asuvat stuudioruumi, mis võimaldavad ühel pool teha otseülekannet ning teist kasutada meeskonna ja produktsiooni jaoks.
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Aprillis toimus kinnivaramaakleritele mõeldud konverents, millele Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Sul on mõte, aga ei tea veel täpselt, kuidas seda ellu viia?

Tule meile külla – näed ära meie võimalused ning saame ka sinu mõttele oma kogemustest ideid juurde anda.

Võta ühendust
Dominate Sales konverents
Dominate Sales’i konverents “Nimed müügitahvlil”
Dominate Sales korraldas Hilton Tallinn Park Hotellis suure konverentsi müügiinimestele. Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
TMV-konverents
Veebikonverents “Turundus + Müük + Värbamine”
Turunduslabor korraldas koos Kasak Solutionsiga ning CV-Online'ga järjekordse veebikonverentsi, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie kaks stuudiot võimaldavad ühele poole teha lava ja otseülekande ning teisele poole meeskonna ja produktsiooni ala.
EKI 2023 (3)
Inspiratsioonipäev “Näitame keelt”
EKI korraldas 01.12.2022 15-tunnist otseülekannet, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie ruumid võimaldavad teha ühe stuudio otseülekande tegemiseks ning teist stuudiot kasutada samal ajal nii meeskonna kui produktsiooni ruumina.
Sven Nuum Mikroäriga alustamise kursus
Sven Nuumi Mikroäriga alustamise kursus
Sven Nuum viis meie ruumides läbi oma Mikroäriga alustamise kursuse. Marathon Studio ruumid võimaldavad kohapeal läbi viia kuni 40 inimesega koolitusi ning salvestada need kõik ka videona.
CV-Online podcast
CV-Online podcast
CV.ee tööelublogi podcast toob sinuni tööturu uudised ning parimad praktikad. Nende podcastist saad tulemuslikke nippe ja inspiratsiooni tööalasteks väljakutseteks.
8 inimesega podcast
Podcast kaheksa inimesega
Võõrustasime veebruaris enda juures IT-ministrite kandidaate, Geeniuse korraldatud valimisdebatil.
Hübriidkonverents
Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverents
Ühel novembrikuu päeval aitasime inimesteni viia Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverentsi, mis toimus kultuurikatlas. Tegu on sisuka sündmusega, millest saab publik osa võtta nii füüsiliselt esinejatega samas ruumis, kui ka otseülekandena veebi teel. Nii suurendad oma sündmuse ulatust - kui juba asjalik sisu kokku panna, siis miks seda mitte rohkemate inimesteni viia.
Päev iseendale 2022
Päev iseendale 2022
Novembris toimus Edu Akadeemia korraldatud sisukas “Päev iseendale”. Sellistel sündmustel on kasutuses kogu meie stuudiokompleks. Ühes stuudios on lava, operaatorid, lavamanager ja tehnika. Teises stuudios režiiruum, tiimiala, grimm, toitlustus ja muu melu.
Rahumeelse vanemluse konverentsi otseülekanne (1)
Rahumeelse vanemluse konverents
14.jaanuaril toimus meie stuudios Rahumeelse vanemluse konverents: "Sinu suhe lapsega: kuidas seda luua, hoida või taastada." Pika päeva jooksul viisime 6900 lapsevanemani väga sisutiheda, põneva ja inspireeriva sisu lapsevanemaks olemise kohta!
Amazoni konveretsni produktsioon
Amazoni konverents 2022 produktsioon
Marathon teostas kogu ürituse tehnilise produktsiooni, sealhulgas heli ja pilt kohapeal ning ka kvaliteetne salvestus.
Pere ja Kodu vanemluse konveretsi produktsioon
Pere ja Kodu vanemluse konverentsi produktsioon
Marathon teostas kogu ürituse tehnilise produktsiooni. Laval oli suur LED ekraan, kust külastajatel oli mugav programmi jälgida. Lisaks filmiti kõik ettekanded kvaliteetselt üles hilisemaks vaatamiseks.
Investeerimisfestival 2022 produktsioon
Investeerimisfestival 2022 produktsioon
Marathon Studios on juba neli aastat olnud Investeerimisfestivali partner. Sellel aastal oli festival kõige suurem ning meie vastutus oli teostada 1500-le osalejale helis ja pildis parim võimalik kogemus.
Robolahingu produktsioon
Robolahingu produktsioon
Marathon Studios teostas etenduse otseülekande Elisa Stage keskkonda. Oma suurepärase meeskonnaga tagasime otseülekande kvaliteetse pildi ja heli ning ka videosalvestuse.
Klausi õpetusvideote tegemine
Klaus õpetusvideote filmimine
Koostöös Marathon Studioga toodeti õpetusvideod klienditoe spetsialistidele. Marathon andis filmimiseks oma hubase stuudio ning professionaalse meeskonna, kellega koos sündisid humoorikad ja informatiivsed videod.
lühivideod
Lühivideod investeerimisest EstBANile ja FiBANile
Koostöös Civittaga tootsime Eesti ja Soome Äriinglite Ühingutele õppevideod investeerimisest ja raha kaasamisest.
Turunduslabori koolitusvideote filmimine
Turunduslabor.ee koolituste filmimine
Marathon teostab Turunduslabori sisu valmistamisel kogu tehnilise produktsiooni alates stuudio ruumidest kuni kaamerate, valguse ja mikrofonideni.
Latitude59 otseülekannete seeria
Latitude59 otseülekannete seeria
Seoses Latitude59 toimumisega korraldati idufirmade liftikõnede võistlus. Kohapeal oli auväärne žürii, kes osalejate oskusi ja võimeid proovile pani. Marathon korraldas kogu ürituse tehnilise produkstiooni otseülekandena.
Swedbank otseülekanne
Swedbanki majandusprognoosi otseülekanded
Swedbanki makroanalüütikud esitlesid 24. augustil kell 10.30 otseülekandena värsket majandusprognoosi, mis heitis pilgu Eesti ja maailmamajandusele, nende riskidele ja väljavaadetele.
EstBan otseülekanne
EstBANi otseülekanne
Marathon Studios vastutas otseülekande tehnilise teostuse eest ning tagas heli ja pildi ka kohapealsele rahvale.
ekspordime-timo-porval
Ekspordime podcast – audio/video
Ekspordime podcast, kus Timo Porval arutab praktikutega, kuidas välisturgudele sisenemine on päriselt käinud ning mis õppetunde on sealt teistele kaasa võtta, on filmitud ja salvestatud kõik meie stuudiotes.
chillitbäng
Chillitbäng podcast
Chillitbäng on podcast reklaamist, selle tähendusest ja vajadusest kõigile neile, kes ei tea reklaamist suurt midagi. Marathon Studios pakub Chillitbängi podcasti salvestamiseks hubased ruumid ja kvaliteetse tehnika. Lisaks on salvestuse ajal alati kohal ka helitehnik, kes hoolitseb, et kõik hästi õnnestuks.
Arco_Vara_Podcast_MarathonStudios
Arco Vara audio/video podcast
Arco Vara videopodcasti teema tuumaks on kinnisvara. Kinnisvara, selle ehitamist ja müüki aitavad paremini mõista oma ala professionaalid pangandusest, analüütikud, maaklerid, ehitajad jne.
Metsas-on-tulevik-800x800
Metsas on tulevik podcast
Eesti Metsaseltsi kümneosaline podcastide sari, kus teadlased, eksperdid ja visionäärid räägivad Eesti metsadest täna ja tulevikus.
Edasi podcasti salvestamine
Edasi audio podcast
“Tagasi” on Edasi podcast, kus kirjanik ja kultuurikriitik Mikk Pärnits kohtub Eesti kultuuris ja elus silmapaistvate isikutega ning puudutab vestluse käigus ka neid teemasid, millele mõtleme, aga millest võib-olla ei julge juttu teha.
12 tundi turundust produktsioon
Turunduslabori “12 tundi turundust” otseülekanne
Kui Timo tuli aasta alguses jutuga, et teeme märtsi lõpus ühe vinge 12 tundi kestva turundusürituse, olime meie Marathonis sellega otse loomulikult kohe nõus. Väljakutse oli korralik: pidime võimalikult väikse tiimiga (thanks, Covid!) tootma kvaliteetse pildi ja heli, mis jõuaks umbes tuhande vaatajani. Selline hulk vaatajaid oli Timo eesmärk ja mis meil sai selle vastu olla! Teeme ära! (Seda, et vaatajanumbrid lõpuks rohkem kui neli korda suuremad on, poleks keegi meist arvata osanud.)
Promovideo Baltic Intertexile
Promovideo Baltic Intertexile
Baltic Intertex otsis partnerit, kes aitaks ette valmistada, filmida ja monteerida vahva tutvustusvideo. Alustasime planeerimist stsenaariumist ning jõudsime koos hea tulemuseni. Seejärel filmisime Baltic Intertexi kontoris Ulvi jutu ning lisaks ka katteplaanid teemaga seotud tegevustest nagu prototüüpimine, jooniste koostamine, õmblemine ja ladustamine.
Estonian Startup Awards 2021 filmimine ja pildistamine
Estonian Startup Awards 2021 otseülekanne
Marathoni ülesandeks oli organiseerida lavakujundus, valguslahendus, helirežii, kaamerad ja otseülekanne. Lisaks aitasime ka õhtujuhtide tekstide ja kogu programmi kokku panemisega. Vaatamata keerukale produktsioonile saadi selle ülesandega hästi hakkama ning kõik külalised ja koostööpartnerid jäid sündmusega väga rahule.
Tuleva otseülekande filmimine Marathon Studios
Otseülekanne: Tuleva jätkusuutliku investeerimise põhimõtted
Tulevaga oleme koostööd teinud juba mitu aastat, aidates neil enamasti korraldada otseülekandeid. Seekord oli teemaks jätkusuutlik investeerimine ning vestlemas olid Tuleva fondijuht Tõnu Pekk ja Tuleva liige Sten Andreas Ehrlich. Veebisaate vaatajatel oli võimalik küsimusi esitada ning nendele vastati kohe stuudios otse-eetris.
Podcasti salvestamine
TalentHub podcasti salvestused
Käthe-Riin Tull ja Reet Kaurit salvestavad meie juures oma videopodcaste, kus nad arutlevad põnevate külalistega värbamise teemadel. Meie pakume neile mõnusat ja õdusat stuudiot koos professionaalse tehnika ja meeskonnaga ning monteerime ka salvestatud pildi ja heli terviklikuks lõpptooteks.
Raamatuesitluse filmimine
Katrin Saali Sauli raamatu esitlus
Marathon Studios on ajakirjaga Edasi koostööd teinud juba mitu aastat. Oleme salvestanud podcaste, filminud üritusi ja teinud otseülekandeid. Seekord filmisime Viru Keskuse Rahva Raamatu poes Katrin Saali Sauli raamatu “Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?” esitlust.
Zone veebiakadeemia
Zone Veebiakadeemia
Lavii eestvõtmisel ja Zone, Marathon Studios ning 19 digiturunduse eksperdi koostöö tulemusel  valmis ülivajalik digiturunduse kursus, mis on nüüd ja alati kõigile tasuta.
Veebinari salvestamine
Live stream videokoolituse filmimine
Marathon Studios aitas Lavii meeskonnal läbi viia online voogedastusega koolituse, mille abil saavad ettevõtted teadlikumalt ning tulemusterikkamalt turundada ning müüa.
HR solutions koolituse filmimine
HR Solutions värbamise videokoolitus
Marathon Studios aitas HR Solutionsil salvestada videokoolitused, mille abil saavad ettevõtted paremini hoolitseda enda personali eest.
BaseCamp
Base Camp Hackathon Spring 2020 sündmusvideo ja sündmuse pildid
Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.
Investor Toomase konveretns
Investor Toomase konverents 2020 sündmusvideo tegemine
Marathon Studios on ajakirjaga Edasi koostööd teinud juba mitu aastat. Oleme salvestanud podcaste, filminud üritusi ja teinud otseülekandeid. Seekord filmisime Viru Keskuse Rahva Raamatu poes Katrin Saali Sauli raamatu “Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?” esitlust.
Granny Pitch
Superangel riskikapitalifondi liftikõnede võistlus vanaemadele
2020. aasta kevadel korraldas Superangel uuesti midagi sellist, mida kunagi varem tehtud pole. Nimelt valis välja julged iduettevõtete juhid ning paigutas nad vanaemade ja vanaisade ette, et nad seejärel prooviksid võimalikult selgelt neile selgitada, millega täpselt nad tegelevad. Marathon Studios oli ülesande kõrgusel ning oli nõus projekti vastu võtma ja võistluse jäädvustama.
Digiriigi hackathon
Digiriigi Häkaton 3.0
Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.
Tänavatoidu festival aftermovie
Tänavatoidu kolmapäeva sündmusvideo
Valminud videod Tänavatoidu kolmapäev Balti Jaama Turul Tänavatoidu kolmapäev Balti Jaama Turul – versioon 2
Startup Day
Superangel riskikapitalifondi jääralli lühifilmide tegemine
Valminud videod Taavid Mikomägi from Hiwe Kaspar Kikerpill from Lumebot Eero Veider from eXpact Bouya Maalainine…
Startup Day
Superangel riskikapitalifondi langevarjuhüpete lühifilmide tegemine
Valminud videod Artur Fjodorov from HUGO.legal Kaarel Reinvars from Considero.fun Tõnis Vassar from Votemo Sander Ots…

Helista +372 506 3021 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Epic Solutions OÜ
Oda 2, Tallinn