Sündmuste tehniline produktsioon uuel tasemel!

Zone Veebiakadeemia

Lavii eestvõtmisel ja ZoneMarathon Studios ning 19 digiturunduse eksperdi koostöö tulemusel  valmis ülivajalik digiturunduse kursus, mis on nüüd ja alati kõigile tasuta.

Zone’i Veebiakadeemias www.zone.ee/akadeemia jagavad 19 eksperti sulle oma praktilisi teadmisi brändingust, e-kaubandusest, SEO-st strateegiatest, veebilehe planeerimisest, kasutaja mõistmisest, Google Analyticsist, Instragrami turundusest jpm. Ikka selleks, et saaksid oma turundust targemini teha ja rohkem kliente leida.

Zone veebiakadeemia

Kokku 24 tundi materjali ning üle 100 video. Sulle täiesti tasuta ja kohe õppimiseks, kus iganes sa asud.

Marathon Studios oli projekti tehniline partner. Me valmistasime 27 videokoolituste seeriat, mis koosneb kokku 109 eraldiseisvast videost. Lisaks aitasime luua veel lühivideoid turunduse jaoks ning pildistasime kogu protsessi.

Vaata Zone veebiakadeemiat tasuta

Zone veebiakadeemia filmimine

Mida Zone Veebiakadeemia sisaldab?

  • 24 tundi kasulikke videoloenguid
  • 19 parima praktiku nõuandeid
  • Tasuta ligipääsu
  • Õpi, kus ja millal ise tahad.
  • Kokku 109 videokoolitust, mis on õppimiseks just paraja pikkusega (6–25 minutit).

Kaetud on kõik olulised teemad alates e-kaubandusest, brändingust, LinkedIn-st kuni müügi, SEO, Facebooki Adsi, e-maili turunduse ja kõige muuni, mis aitab sul targemalt turundust teha ja rohkem kliente leida.

Kogu salvestamise protsess

Kogu projekti valmimine võttis aega ligi 5 kuud. Alates ideede paika panemisest kuni salvestamiseni ning lõppedes kuid kestnud järeltöötlusega. 109 koolitusvideot töödelda ei ole lihtne ülesanne, kuid hea katsumus. Õppisime Marathon Studios meeskonnaga palju.

Kokku tegi Zone’i Veebiakadeemia projektiga tööd rohkem kui 30 inimest, kes panustasid kokku ca 1000 tundi oma aega. Stuudios toimusid filmimised 20 inimesega 5 päeva, hommikust õhtuni.

Helista +372 506 3021 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Epic Solutions OÜ
Oda 2, Tallinn