Sündmuste tehniline produktsioon uuel tasemel!

Podcasti kampaania võitja

Marathon Studios kuulutas 2022. aasta lõpus välja podcasti ideede konkursi, mille võitja saab meie stuudios lindistada neli videopodcasti episoodi!

Allpool on meie poolt valitud osalejate TOP 5, aga lõpliku valiku said teha kuulajad ise. Võitjaks osutus ÜHE häälega Jana seksuaaltervist kajastad podcasti idee.

#1 Combat Ready ja juhtimine

YouTube player

Podcasti idee: soovime avalikult rääkida meie tegemistest, katsumustest, seiklustest, läbikukkumistest ja ka kordaminekutest Combat Ready’is ning kindlasti ka juhtimisest – kuidas me sellest aru saame, elame ning ka edasi anname.

Ühes formaadis räägiksime erinevatest juhtimisega seonduvast teemadest. Kaitseväelaste, arstide, päästjate ning erinevate riiki teenivate inimeste lood vajavad päevavalgust ning need peavad olema inimestele kättesaadavad. Ainuüksi Combat Ready meeskonna liikmetel on kamba peale kokku 16-ne missiooni jagu lugusid ja karme õppetunde.

Lisaks on Eestis palju kodanikke, kes on elus läbinud suuri kaotusi ning seisnud silmitsi väga raskete katsumustega. Eestis elab palju lahinguveterane, meedikuid, politseinikke ning eesliinitöötajaid, kes võiksid olla meile inspiratsiooniks. Läbi nende kogemuste ja lugude saaksime me paremateks juhtideks ning kindlasti ka palju inspiratsiooni.

Räägiksime asjadest nagu nad on, ilma filtrita – elu ei pruugi olla alati lilleline ning sellest tuleb rääkida. Kuidas on sellega toime tulnud inimesed, kes on olnud olukordades, mida on raske unustada? Nendest lugudest on meil palju õppida.

Teises formaadis vaataksime läbi erinevaid raamatuid, mis on seotud eelkõige juhtimisega ning arutleksime erinevate teemade üle läbi Jocko Willinku juhtimise raamistiku.

Podcasti eesmärk on tugevdada Eesti juhtimiskultuuri läbi erinevate inimeste lugude ning võimaldada seda kõigile olenemata vanusest, rahakotist ning positisoonist!

Plaanis oleks 4 tasuta osa, teeksime kõik erinevas formaadis:

  • raamatu ülevaade koos aruteluga;
  • arutelu mingi kindla juhtimise teema üle;
  • arutelu vetereaniga missiooni kogemusest ja juhtimisest lahinguväljal;
  • arutelu mõne muu teenistuja elust nende lahinguväljal.

#2 SealtSiia podcast: ideest teostuseni

YouTube player

SealtSiia Podcast räägib tublidest Eesti inimestest, kes on ehitanud nullist üles midagi erakordset. Meie külalisteks on ettevõtjad, kultuuriinimesed, näitlejad, lauljad, poliitikud, arstid, sportlased, treenerid ja kõik need inimesed, kes on jõudnud oma tegemistega sealt algusest ehk sellest ainsast säravast ideest siia, kus nende idee ja visioon on ka reaalselt teostunud.

Kui meile langeks osaks õnn lindistada oma podcasti episoode Marathon Studios professionaalses stuudios, võimaldaks see meil nende lood veelgi kvaliteetsemalt teieni tuua.

#3 Jana: Seks ja seksuaaltervis

YouTube player

Minu nimi on Jana ja mul on olnud juba üsna pikka aega idee teha podcasti teemadel, millest me väga ei räägi, aga tegelikult võiks ja peaks rääkima – nimelt seks ja kõik sellega seonduv, kaasa arvatud seksuaaltervis. 

Ma olen alati avameelselt rääkinud nii seksist ja enda tervisega seotud muredest, näiteks HPVst, endometrioosist, tsüstidest, raseduse katkemisest, kui ma ei teadnud, et olen rase, ja nii edasi. Kindlasti pole ma ainus, kellega selliseid asju juhtunud on. Lisaks olen käinud ka seksterapeutidega rääkimas. Usun, et me peame Eestis palju rohkem neid teemasid avama!

Ma tahaks kutsuda podcasti arste, spetsialiste, psühholooge, erineva tausta ja kogemustega inimesi, et arutada, jagada nõu, kogemusi ja kõike muud. Ma loodan, et ka teie tunnete, et meil on just sellisest podcastist täna puudu!

#4 Rõõmsa teeninduse podcast

YouTube player

Meie, Sirli ja Helena oleme kirglikud rõõmu ning teeninduse entusiastid. Ja kas te teate, et viimase teeninduse uuringu põhjal on Eestis ainult 22% suurepärast teenindust??! Teeninduse ekspertidena teame, et suurepärast teenindust on palju rohkem ja oma rõõmsa teeninduse podcastiga paljastame selle!

Podcastis paneme letti koos külalistega imelised teeninduse lood, pööritame elukogemusi, muresid ja rõõme, mis on viinud imelise teeninduse juurde.

Pista siia üks pirakas süda, leek, like või misiganes tundega soovid meie podcasti ideele jõudu juurde anda.

#5 Fulltime Juutuuber

YouTube player

Fulltime Juutuuber podcasti peamiseks teemaks on youtube kanali kasvatamine ning lisaks räägime ka tehnoloogiast, videograafiast ja kõigest, mis on seotud videote tegemisega. Kutsun podcasti erinevaid juutuubereid et küsida, kuidas nemad youtube videoid teevad ning enda youtube kanalit kasvatavad. Podcasti eesmärk on julgustada ja aidata inimestel teha endale Youtube kanal ning hakata sinna videoid üles laadima ning jagada enda ja teiste teadmisi, et saada täiskohaga juutuuberiks.

Sulle võib veel huvi pakkuda

Helista +372 506 3021 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Epic Solutions OÜ
Oda 2, Tallinn